دوست فیس بوکی، تصاویر ضبط شده یک دختر دانشجو توسط وب کم را برای بستگانش فرستاد

ارسال کننده:آقای فرزان نایب غریب 8 شهریور

سرگرد «سهیل خاکشور» رئیس پلیس فتای خراسان شمالی گفت: شخصی در بجنورد با شکایتی ادعا کرد حدود 4 سال پیش دخترم به عنوان محصل برتر برای ادامه تحصیلات دکترا به کشور فیلیپین سفر کرده و شخصی در شبکه اجتماعی فیس بوک با دخترم ارتباط دوستی برقرار کرده و پس از وعده ازدواج و اغفال وی چند عکس شخصی از دخترم سرقت کرده و بعد از گذشت چند سال تصاویر شخصی را به صفحه شخصی تلگرام همسرم ارسال کرده است که موجب ناراحتی شدید، اختلافات و سوء ظن در خانواده ما شده است.

وی بیان داشت: بلافاصله مأموران و کارشناسان زبده پلیس فتا وارد عمل شده و با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و رصد شبکه‌های اجتماعی موبایلی برابر مستندات موجود موفق به شناسایی به موقع یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی تلگرام می‌شوند.

این مقام پلیس در ادامه افزود: مشخص شد مرد مزاحم از مشخصات جعلی جهت ایجاد حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی استفاده کرده است سپس کارشناسان با استفاده از مهارت‌های ویژه موفق به شناسایی وی که در مشهد زندگی می‌کند، شدند.

سرگرد «خاکشور» در ادامه خاطرنشان کرد: مأموران در یک عملیات غافلگیرانه این مزاحم را در خانه‌اش دستگیر کردند که وی با دیدن مستندات در همان ابتدا لب به اعتراف گشود و کلیه اتهامات خود را در این خصوص پذیرفت. این مقام پلیس گفت: متهم در اظهاراتش اذعان داشته با آشنایی قبلی که با دختر جوان داشته است از اعتماد وی سوءاستفاده کرده و نسبت به فعال‌سازی دوربین وب کم سیستم دختر جوان و گرفتن عکس‌های پنهانی از وی و از راه دور اقدام کرده است.

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.